Прямостінні ангари від ЦБК – ВИГОТОВЛЕННЯ, МОНТАЖ, РЕМОНТ!

Компанія ЦБК пропонує своїм клієнтам якісні та довговічні конструкції прямостінних ангарів різних розмірів. Ми будуємо ангари як для промисловості, так і для сільського господарства. При необхідності, комплектуємо ангар підкрановими коліями або монорельсом для розміщення підіймального обладнання.


Які ангари ми будуємо?


Як замовити ангар “під ключ”?

1️⃣ Замовлення металевого каркасу. Як правило, замовлення ангару починається з розрахунку вартості металевого каркасу. Для цього Вам необхідно надати лише розміри майбутньої будівлі та вказати тип обшивки ангару.

2️⃣ Підготування ділянки та влаштування фундаментів. Перед монтажем ангару на будівельному майданчику необхідно спланувати ділянку, зробити піщано-гравійну підсипку та влаштувати точковий або стрічковий фундамент під колони ангару. А зробити бетону підготовку для майбутньої підлоги.

3️⃣ Монтаж ангару. Монтаж металевого каркасу ангару з обшивкою профільним листом або сендвіч-панелями. При необхідності, на цьому етапі можливо виконати монтаж підкранових балок, монорельсів, містків обслуговування та інших конструкцій.

4️⃣ Інженерні мережі. Після монтажу ангару необхідно виконати монтаж інженерних мереж, таких як: освітлення, вентиляція та опалення, водопостачання та водовідведення.

5️⃣ Бетонні підлоги. Завершальним етапом при будівництві ангару є влаштування фінішної підлоги. Як правило, товщина підлоги коливається від 100 до 200 мм. Для більш тривалого терміну експлуатації рекомендуємо зміцнювати поверхня бетону топінгом.


Будівництво ангару ціна “під ключ “

Для розрахунку вартості будівництва прямостінного ангару перейдіть за посиланням нижче та надайте відповідь на декілька питань.

Розрахувати вартість прямостінного ангару


Або надсилайте розміри бажаного ангару на Viber +38-050-511-96-57 і ми оперативно підготуємо для Вас комерційну пропозицію на будівництво ангару.

Поділитися цією сторінкою